loading

İstanbul-Adalar-Saraylar Turu

2024 YENİ SEZON | Kesin Kalkış
İstanbul-Adalar-Saraylar Turu

İstanbul-Adalar-Saraylar Turu

Son 10 Kişi
TL 6.000,00
TL 5.499,00 / Kişi Başı
2024 YENİ SEZON
2 Gece - 3 Gün / 2 Gece Konaklama
Çorum Çıkışlı
Otobüs ile Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

İSTANBUL-ADALAR-ŞİLE-AĞVA TURU için hemen rezervasyon yap en uygun fiyatlardan yararlan

"Biz Bize Olalım Dediğiniz Her Yere "

İSTANBUL ADALAR TURU

2 gece 3 gün İstanbul adalar turu için 22:00 da çorum hareket ederek İstanbul´a doğru yola çıkıyoruz.

1.GÜN

sabah kahvaltı için belirtilen noktada serbest zaman. ardından ilk durağımız olan galata kulesine gidiyoruz. Hezarfen Ahmet Çelebi de uçma hayalini gerçekleştirmek için buraya çıkmıştır. İstanbul´un en eski kapalı çarşılarından biri olan mısır çarşısına gidiyoruz. Yeni camii olarak bilinen Valide Sultan Camiyi ziyaret ediyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman. Ardından İstanbul'un güneyindeki Prens Adaları'nı kapsayan Adalar ilçesinin 5 mahallesinden biri ve en büyük ikinci adası olan heybeliadayı geziyoruz. Ruhban okulunu geziyoruz. Ardından konaklayacağımız otele gidiyoruz akşam yemeğimiz otelde.

2.GÜN

Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra Büyükadaya gitmek için yola çıkıyoruz Büyükada´da faytonla gezintiye çıkıyoruz. İlk olarak bahçeleri,evleri ve doğasıyla ünlü doğal bir cennet olan Polonezköy sokaklarında yürüyerek turumuza başlıyoruz.yürüyüş ardından POLDER (polonezköy derneği ) bahçesinde ahşaptan yapılmış heykelleri görüyoruz. Meryem ana kilisesini ziyaret ediyoruz ve serbest zaman veriyoruz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Polonezköy milli parkında yürüyüş yapabilir dileyen misafirlerimiz köy kafelerinde oturup keyif çayı ve kahvelerini yudumlayabilir ve fotoğraf çekerek anı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Polonezköy ziyaretimizin ardından feneriyle, kalesiyle, beziyle ünlü balıkçı kasabası Şile´ye doğru yol alıyoruz. Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından İlk olarak birçok dizi ve filme ev sahipliği yapmış Türkiye´nin en büyük, dünyanın en büyük ikinci aktif deniz feneri olan şile fenerine gidiyoruz. Fenerin kullanımı ve tarihiyle ilgili rehberimizden bilgi aldıktan sonra  fotoğraf molası veriyor ardından yürüyerek seyir terasına geçiş yapıyoruz. Muhteşem kale ve karadeniz manzaralı seyir terasında fotoğraflarımızı çektikten sonra sahile inip ağlayan kaya ve şile kalesini görüyoruz. Burada serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde şile çarşısını dilediğiniz gibi gezebilir kafelerde oturabilir alışverişinizi yapabilirsiniz. Otelimize geçiyoruz akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

3.GÜN

Otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra ilk olarak şileden Ağva´ya doğru yola çıkıyoruz. Kuzeyde Karadeniz, güneyde ve batıda Göksu ve Yeşilçay dereleri arasında olan Latince aqua (su) anlamına gelen Ağva´da ilk durağımız tekne turu (ekstra). Otantik sandal ve teknelerle sazlıkların arasından geçerken dere kenarına yapılmış olan ve birçok dizi filmde kullanılan şirin yapıları görüp fotoğraf çekerek anın keyfini çıkarıyoruz. Tekne turu sonrası Ağva merkeze inerek serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası turumuzu tamamlayıp çoruma doğru yola çıkıyoruz.

Birbirinden güzel yeni turlarda siz değerli misafirlerimizi tekrardan misafir etmek dileğiyle İMZA TUR.

 

256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar