loading

BATUM - KARADENİZ TURU

2024 YENİ SEZON | Kesin Kalkış
Rüya gibi bir yerde Macera

BATUM - KARADENİZ TURU

Son 10 Kişi
TL 3.000,00
TL 2.499,00 / Kişi Başı
2024 YENİ SEZON
1 Gece - 2 Gün / 1 Gece Konaklama
Çorum Çıkışlı
Otobüs ile Ulaşım
‘’Dilerseniz rezervasyonunuzu telefondan da tamamlayabilirsiniz.’’

1.GÜN

zilkale-palovit şelalesi-şenyuva-ayder yaylası-fırtına vadisi-

Medea Anıtı - Poesidon Heykeli - Batumi Piazza Square – White Ters Restorant

Belirtilen noktada sabah kahvaltısı için serbest zaman veriyoruz. İlk durağımız olan Gürcistan’ın Karadeniz kıyısındaki Batum şehrinin Avrupa Meydanı’ndan gökyüzüne yükselen. Şehrin hemen her yerinden görülen David Khmaladze tarafından yapılan Medea anıtını ziyaret ediyoruz. Sovyet döneminden kalan Devlet Tiyatrosu binasının yer aldığı Tiyatro Meydanı’nda yer alan deniz tanrısı Poesidon Heykelini görüyoruz. İtalyan tarzı açık bir kamusal alan. Açık hava kafeleri, otelleri ve alışveriş merkezlerinin bulunduğu meydanı çeşitli önemli yapıları olan Batumi Piazza Square´ye gidiyoruz.  Akşam yemeği için White ters restoranta gidiyoruz. otelimize geçiyorz.

2.GÜN

Tarihi Batum Orta Camii – ST. Nikolas Kilisesi – Ali ve Nino Heykeli-çeçeva köyü-çay fabrikası-sürmene bıçakçısı-yöreseller

Otelde kahvaltımızı yapıyoruz. 1886 yılında Himşiaşvili ailesinden Aslan Bey tarafından inşa edilmiş olan Tarihi Batum orta camii ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz ve öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ortadoks kilisesi olan ST. Nikolas kilisesini ziyaret ediyoruz. Gürcü kız Nino ile Azeri genç Ali’nin aşkından esinlenen Ali ve Nino heykelini ziyaret ediyoruz. çoruma dönüyoruz.

Birbirinden güzel yeni turlarda siz değerli misafirlerimizi tekrardan misafir etmek dileğiyle İMZA TUR.

 

256 bit 256 bit şifreleme ile yüksek güvenlikli online alışveriş keyfi

Son Gezdiğiniz Turlar

Benzer Turlar