loading
Hakkımızda

İmza Tur ; Gelişen aktif turizm sektörünü yakından takip edip, her yaş grubundan misafirlerimize her zaman üstün hizmetleri, servis ve kaliteyi yüksek eğitimli güler yüzlü profesyonel bir takım ruhu içinde siz değerli misafirlerimize sunmaktadır. Kadromuz her daim müşteri memnuniyeti ve her daim başarı ilkelerini benimseyerek karşılıklı memnuniyeti hedeflemiş, akılcı ve akılda kalıcı olmanın yollarını arayarak, gerekli teknolojik şartları en üst düzeyde kullanarak trendleri takip etmiş, ekonomik ve pratik çözümler sunabilen, alanında profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. İmza Tur Turizm olarak sizinle tanışmak ve her zaman en kaliteli ürünü, uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmaktan gurur duyarız.   

 

Misyon & Vizyon


Düzenlediğimiz turların kurulum, yönlendirme, denetleme ve yedekleme açısından destekleyerek. İnsan odaklı birliği, sinerjiyi ve pozitif enerji sağlamak. Toplumun ve misafirlerimizin isteklerini esas alarak var olduğu her coğrafyada örnek alınan bir marka ve sürdürülebilir mutluluk yaratmak.
 
 
Her yaş grubunda misafirlerimize en iyi şekilde hizmet verip gelişen turizm sektöründe en iyi şekilde adımızı duyurmak ve benimsemek. Uluslararası turizm sektöründe yer edinmek.

 

Değerlerimiz


  • -Müşteri Memnuniyeti
  • -Performansta Devamlılık
  • -Kalite, Samimiyet ve Güven
  • -Hizmette Üretkenlik ve Verimlilik